logo צור קשר דרושים סניפי וולוו נסיעת מבחן אודות וולוו עמוד הבית מכירות ושירותים נוספים מידע נוסף, חדשות ומבצעים XC90 V60 V40Cross Country V40 S80 S60 top nav
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על Banners
Banners

אמנות בתנועה

מתחמי התצוגה של רכבי היוקרה וולוו ויגואר ברחוב המסגר וביצחק שדה הסמוכים זה לזה מוסיפים לעצמם נופך אומנותי בדמות מרכז חדש לאומנות ותרבות:  לראשונה בישראל, יעניקו אולמות התצוגה בית חם לאומנים ישראלים במסגרת פרוייקט "אמנות בתנועה".

 

סדרת התערוכות "אמנות בתנועה" מתייחסת לנושא התנועה במושגה הרחב והקוסמי. תנועה היא חיים. תנועה היא אנרגיה והאנרגיה נמצאת ביסוד כל הדברים.
אנו נמצאים בתנועה מתמדת בתוך הבריאה הקוסמית שהיא אמנות בפני עצמה. אנו חיים בתוך חוויה שמשתנה ללא הרף עקב התנועה הבלתי פוסקת של כוכבי הלכת והגלקסיות וכל היקום. המקום וקצב החיים הם דינאמיים, אנו דוהרים בין המימדים השונים, ריאליים או ווירטואליים. איינשטיין הוסיף בתורת היחסות מימד רביעי – זמן , ויצר מושג חדש: מרחב-זמן.

העבודות בתערוכה שואפות להשתחרר ממגבלות אלו והתוצאה היא שנוצרים דימויים שניתן להטיל ספק "באמיתותם או במציאותם", כי הם למעשה מנותקים מכל זמן ומקום. העבודות עוסקות בתנועה ובהנצחת רגע המציין
תזוזה, התפרקות והשתנות. התנועה הופכת למרכיב צורני המעיד על הלך רוח ועל מצב נפשי של היוצר– רסיסי החיים שלו ומתאפיינת בתנופה וחיוניות מתפרצת.

החיבור בין האמנות היפה לבין רכבי היוקרה של וולבו ויגואר הובילו אותנו למסע חיפוש אחר מושגי היופי. אנו מגדירים דבר כיפה כאשר הפרופורציות שלו מאוזנות. היופי היה קשור תמיד לערכים נוספים כמו מידתיות, סימטריות, הרמוניה, הדר והצגה נאותה. אמנות ורכבי יוקרה מתקשרים לאיכות חיים, לנוחות, הרמוניה ואיזון. האנרגיה בטבע והאדם שואפים להגיע לאיזון כמו ההגה והגלגלים ברכב.

התנועה שבעבודות מרמזת על התנועה ברכב בזמן הנהיגה. קיימת סינרגיה בין ערכי עולם האומנות והמותג. שני העולמות מעבירים מסרים של השראה, חדשנות, עוצמה ואפיל. שניהם פונים אל עולם הרגש והחוויה ומגלמים עולם שלם של ערכים כמו אינדיבידואליות, אסתטיקה, עוצמה וריגוש.

אוצרת התערוכה

בשמת ניראון
Bosmat@bosmatniron.com 

אמנות בתנועה- מסע מספר 1

אנו מוזמנים ל"מסע מס' 1", בו נהיה עדים להקפאת רגעי שיא, של זמן במרחב קיים בהם נוצרו עבודות רוויות סוד מלאות באקספרסיביות מוחצנת. התערוכה מציגה אמנות אינדיבידואלית, חופשית, אנרגטית ומאתגרת חזותית. מסע הוא מעבר של נוסע בין מקומות שונים במשך זמן משתנה לרוב למטרת עסקים, הנאה ובילוי. מסעות נערכו מאז שחר האנושות. האדם גילה את סביבתו ויצא באמצעות תנועה, כאינדיבידואל או בקבוצה, ממקום מושבו הקבוע אל מחוזות אחרים.
אמנות בתנועה- מסע מספר 1

אמנות בתנועה - מסע מספר 2

התערוכה "הילוך גבוה" מבקשת לבחון את השימוש שעושים אמנים עכשוויים במדיות שונות תוך כדי תנועה, בזרימה הרמונית, מדויקת, מחושבת כמלאכת אמן. פאר היצירה החזותית– אמנות יפה לצד רכבי פאר.


אמנות בתנועה - מסע מספר 2

אמנות בתנועה - מסע מספר3 ECODRIVE

..
אמנות בתנועה - מסע מספר3 ECODRIVE

אמנות בתנועה מסע מספר 4 - יופי משחרר

ממשיכים במסורת, "אמנות בתנועה" - הפרויקט הייחודי בו אולמות התצוגה של וולוו והונדה הופכים למרכזי אומנות המעניקים במה לאמנים ישראלים, בתערוכה רביעית חדשה: יופי משוחרר תערוכת יופי משוחרר תפתח לקהל הרחב ביום ב' ה- 16/4/2012 בשעה 20:00 באירוע חגיגי ותמשך עד ה- 31/4/2012
אמנות בתנועה מסע מספר 4 - יופי משחרר

אמנות בתנועה מסע מספר 5 - החיים הטובים

ימי התערוכה: 7.9-27.9.2012 שעות הפתיחה א-ה 9:00-18:00 ו' 8:30-13:00
אמנות בתנועה מסע מספר 5 - החיים הטובים

אמנות בתנועה מסע מספר 6 -ART AND OBJECTHOOD

אמנות בתנועה מסע מספר 6 -ART AND OBJECTHOOD

אמנות בתנועה מסע מספר 7 - THE SOUND OF THE POP-ART

אמנות בתנועה מסע מספר 7 - THE SOUND OF THE POP-ART
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד